Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujifilm FINEPIX F610 6.3MILJ PIXELS 1/1.7" 6,3 MP CCD

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujifilm
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
FINEPIX F610 6.3MILJ PIXELS
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
46583
Kategoria
Wszystkie zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym są przechowywane cyfrowo, co oznacza, że po zrobieniu zdjęcia można je natychmiast zobaczyć oraz można zrobić tyle zdjęć ile się chce, bez konieczności kupowania za każdym razem nowego filmu. Łatwo jest ściągnąć zdjęcia z aparatu do komputera, zarówno w domu jak i w sklepie, oraz edytować je przed wydrukowaniem. Gdy są już na komputerze, łatwo można dzielić się zdjęciami z resztą świata umieszczając je online lub wysyłając w wiadomościach e-mail do przyjaciół
Aparaty cyfrowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFujifilm: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 9206
Statystyki oparte są o 96307 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94085 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:02
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujifilm FINEPIX F610 6.3MILJ PIXELS 1/1.7" 6,3 MP CCD:
To krótkie podsumowanie Fujifilm FINEPIX F610 6.3MILJ PIXELS 1/1.7" 6,3 MP CCD arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujifilm FINEPIX F610 6.3MILJ PIXELS, 6,3 MP, 1/1.7", CCD, 3x, 195 g

Długie podsumowanie opisu Fujifilm FINEPIX F610 6.3MILJ PIXELS 1/1.7" 6,3 MP CCD:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujifilm FINEPIX F610 6.3MILJ PIXELS 1/1.7" 6,3 MP CCD oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujifilm FINEPIX F610 6.3MILJ PIXELS. Megapiksele: 6,3 MP, Rozmiar przetwornika obrazu: 1/1.7", Typ przetwornika obrazu: CCD. Zoom optyczny: 3x, Cyfrowe zbliżenie: 3,2x. Długość przekątnej ekranu: 4,57 cm (1.8"). Pojemność pamięci wewnętrznej: 16 MB. Waga produktu: 195 g