Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujitsu Black Refill Pack Ribbon Cartridge taśma do drukarek

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Black Refill Pack Ribbon Cartridge
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CA02374-C204
Kategoria
Taśma do drukarek potrzebna do drukowania. Proszę się upewnić, że zakupiony został rodzaj odpowiedni do Twojej drukarki.
Taśmy do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 14330
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu Black Refill Pack Ribbon Cartridge taśma do drukarek:
To krótkie podsumowanie Fujitsu Black Refill Pack Ribbon Cartridge taśma do drukarek arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujitsu Black Refill Pack Ribbon Cartridge, DL3700, DL3700 Pro, DL3800, DL3800 Pro, DL3750+, DL3850+, 5000000 znaków

Długie podsumowanie opisu Fujitsu Black Refill Pack Ribbon Cartridge taśma do drukarek:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu Black Refill Pack Ribbon Cartridge taśma do drukarek oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujitsu Black Refill Pack Ribbon Cartridge. Kompatybilność: DL3700, DL3700 Pro, DL3800, DL3800 Pro, DL3750+, DL3850+, Wydajność druku: 5000000 znaków

Wydajność
Wydajność druku
5000000 znaków
Wydajność
Kompatybilność *
DL3700, DL3700 Pro, DL3800, DL3800 Pro, DL3750+, DL3850+