Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujitsu 3 Y OS SVC 08H RECTIME

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
3 Y OS SVC 08H RECTIME
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
FSP:GS3SP74HBELPA2
Kategoria
Rozszerzenie gwarancji i pomocy oferowanej przez producenta/sprzedawcę tak, aby zakup był zabezpieczony przez dłuższy okres.
Rozszerzenia gwarancji
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5471
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu 3 Y OS SVC 08H RECTIME:
To krótkie podsumowanie Fujitsu 3 Y OS SVC 08H RECTIME arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujitsu 3 Y OS SVC 08H RECTIME, 3 lat(a), Na miejscu, 24x7

Długie podsumowanie opisu Fujitsu 3 Y OS SVC 08H RECTIME:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu 3 Y OS SVC 08H RECTIME oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujitsu 3 Y OS SVC 08H RECTIME. Liczba lat: 3 lat(a), Czas serwisowania (godziny x dni): 24x7, Model: Na miejscu

Cechy
Liczba lat
3 lat(a)
Model
Na miejscu
Cechy
Czas serwisowania (godziny x dni)
24x7
Klasy obsługi
Extended service agreement
Zawiera
Parts and labor