Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujitsu Enterprise Ultra320 SCSI Hard Drive - 300GB

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Enterprise Ultra320 SCSI Hard Drive - 300GB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MAT3300FC-20PK
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
Twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4547
Statystyki oparte są o 94364 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92204 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu Enterprise Ultra320 SCSI Hard Drive - 300GB:
To krótkie podsumowanie Fujitsu Enterprise Ultra320 SCSI Hard Drive - 300GB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujitsu Enterprise Ultra320 SCSI Hard Drive - 300GB, 300 GB

Długie podsumowanie opisu Fujitsu Enterprise Ultra320 SCSI Hard Drive - 300GB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu Enterprise Ultra320 SCSI Hard Drive - 300GB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujitsu Enterprise Ultra320 SCSI Hard Drive - 300GB. Pojemność HDD: 300 GB

Cechy
Pojemność HDD *
Maksymalna pojemność dysku twardego w gigabajtach (1 GB = 1 miliard bajtów)
300 GB
Standardowe rozwiązania komunikacyjne *
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
Ultra320 SCSI
Rozmiar bufora dysku pamięci
8 MB
Ilosc glowic HDD
8
Pełne wyszukiwanie seek time
"Full seek stroke" jest to czas potrzebny na przemieszczenie się z pierwszego do ostatniego utworu na dysku.
10,00 ms
Czas wyszukiwania między ścieżkami
0,2 ms
Średni czas poszukiwania
4,5 ms
Średnie opóźnienie
Średni czas potrzebny do momentu rozpoczęcia pracy (na przykład odczytu pliku z dysku twardego) przez urządzenie.
2,99 ms
Bity na sektor
512
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
Model statystyczny używany do wykazywania niezawodności produktu/ mechanizmu; wyrażony w godzinach i procentach cyklu pracy. Liczba ta (w godzinach) nie wyraża średniego czasu przed awarią dla danego mechanizmu / jednostki.
1200000 h
Moc
Pobór mocy
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
5 W
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 55 °C
Zakres wilgotności względnej
5 - 95%
Warunki pracy
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 95%
Wibracje podczas pracy
Wymagania środowiskowe dla wibracji w trybie pracy
0,6 G
Wibracje podczas przechowywania
Wymagania środowiskowe dla wibracji w trybie spoczynku
3,1 G
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.)
0 - 3048 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.)
0 - 12192 m
Wstrząsy podczas pracy
Wymagania środowiskowe dla optymalnej ochrony przed uszkodzeniem mechanicznym w trybie pracy
65 G
Wstrząsy podczas przechowywania
Wymagania środowiskowe dla optymalnej ochrony w trybie spoczynku
225 G
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
750 g
Pozostałe funkcje
Tempo transmisji HDD
Szybkość transmisji twardego dysku oznacza rzeczywistą prędkość odczytu bitów z powierzchni talerza lub zapisu bitów na niej. Zazwyczaj jest ona wyrażona w jednostkach megabitów na sekundę, w skrócie Mbit / s lub Mb / s lub Mbps.
132 Mbit/s
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
101,6 x 146 x 25,4 mm
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Wewnętrzny
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
2 Gbit/s
Ilość dołączonych dysków
4 szt.
Typ interfejsu
SCA-2/FC-AL