Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujitsu Xeon DP 3.2GHz 3.2GHz 2MB L2 Pudełko procesor

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Xeon DP 3.2GHz
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
S26361-F2549-L319
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Fujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8760
Statystyki oparte są o 77557 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75773 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 03 mar 2018 05:18:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu Xeon DP 3.2GHz 3.2GHz 2MB L2 Pudełko procesor:
To krótkie podsumowanie Fujitsu Xeon DP 3.2GHz 3.2GHz 2MB L2 Pudełko procesor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujitsu Xeon DP 3.2GHz, Intel® Xeon®, 3,2 GHz, Serwer/stacja robocza, 800 Mhz, 2 MB, L2

Długie podsumowanie opisu Fujitsu Xeon DP 3.2GHz 3.2GHz 2MB L2 Pudełko procesor:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu Xeon DP 3.2GHz 3.2GHz 2MB L2 Pudełko procesor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujitsu Xeon DP 3.2GHz. Typ procesora: Intel® Xeon®, Taktowanie procesora: 3,2 GHz, Element dla: Serwer/stacja robocza

Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Xeon®
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
3,2 GHz
Element dla *
Wskazuje przedmiot, którego element może stanowić dany produkt.
Serwer/stacja robocza
Pudełko *
Plastikowy lub metalowy pojemnik na różne komponenty.
Yes
Procesor
Model procesora *
Numer modelu procesora w komputerze.
Nieokreślony
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
800 Mhz
Procesor cache
2 MB
Typ procesora pamięci
L2
Typ procesora systemowego
DP
Państwo Dystrybutor
Italia 1 distributor(s)
Customer service details
X