Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujitsu KB ERGO ""SW"" LB klawiatura PS/2

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
KB ERGO ""SW"" LB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
S26381-K261-L155
Kategoria
Klawiatura jest głównym wejściem peryferyjnym używanym przez wszystkie komputery. Klawiatura pozwala użytkownikowi na interakcję z komputerem. Tak jak wiele maszyn do pisania, klawiatura ma wszystkie litery alfabetu, numery od 0-9 i dodatkowe klawisze operacyjne, np. do regulacji głośności lub przechodzenia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Istnieją trzy różne typy połączeń: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
Klawiatury
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezFujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11570
Statystyki oparte są o 91450 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89404 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:49:18
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu KB ERGO ""SW"" LB klawiatura PS/2:
To krótkie podsumowanie Fujitsu KB ERGO ""SW"" LB klawiatura PS/2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujitsu KB ERGO ""SW"" LB, Przewodowy, PS/2

Długie podsumowanie opisu Fujitsu KB ERGO ""SW"" LB klawiatura PS/2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu KB ERGO ""SW"" LB klawiatura PS/2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujitsu KB ERGO ""SW"" LB. Technologia łączności: Przewodowy, Interfejs urządzenia: PS/2, Ilosc klawiszy: 89, -. Długość kabla: 2 m

Klawiatura
Interfejs urządzenia *
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
PS/2
Ilosc klawiszy
89, -
Technologia łączności
Przewodowy
Ergonomia
Długość kabla
Długość kabla.
2 m
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 40 °C
Waga i rozmiary
Wymiary klawiatury (SxGxW)
383 x 256 x 42 mm
Waga klawiatury
1,3 kg
Pozostałe funkcje
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
-Microsoft Windows 2000 -Microsoft Windows Me -Microsoft Windows XP
Customer service details
Array
X