Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujitsu LIFEBOOK T4010 tablet Intel® Pentium® 60 GB

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
LIFEBOOK
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
LifeBook T4010
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
VFY:T4010-13BE
Kategoria
Tablet PC jest przenośnym komputerem z ekranem dotykowym, więc tak naprawdę jest wszechstronną wersją laptopa. Czy zawsze jesteś w drodze, chciałbyś być gotowy do pracy wszędzie i w każdej chwili? Chciałbyś mieć możliwość rysowania lub pisania długopisem bezpośrednio w swoim komputerze? Tablet PC jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie.
Tablets
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Fujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 46622
Statystyki oparte są o 81706 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79844 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 cze 2018 10:18:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu LIFEBOOK T4010 tablet Intel® Pentium® 60 GB:
To krótkie podsumowanie Fujitsu LIFEBOOK T4010 tablet Intel® Pentium® 60 GB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Fujitsu LIFEBOOK LifeBook T4010, 30,7 cm (12.1"), 1024 x 768 piksele, 60 GB, 0,5 GB, 1,8 GHz, 2 kg

Długie podsumowanie opisu Fujitsu LIFEBOOK T4010 tablet Intel® Pentium® 60 GB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu LIFEBOOK T4010 tablet Intel® Pentium® 60 GB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Fujitsu LIFEBOOK LifeBook T4010. Długość przekątnej ekranu (cale): 30,7 cm (12.1"), Rozdzielczość: 1024 x 768 piksele. Pojemność pamięci wewnętrznej: 60 GB. Taktowanie procesora: 1,8 GHz, Typ procesora: Intel® Pentium®. Pamięć wewnętrzna: 0,5 GB. Waga produktu: 2 kg

Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale) *
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
30,7 cm (12.1")
Rozdzielczość *
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1024 x 768 piksele
Procesor
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
1,8 GHz
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Pentium®
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
400 Mhz
Pamięć
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,5 GB
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
2 GB
Artykuły Zaopatrzenia
Pojemność pamięci wewnętrznej *
Ilość danych możliwych do przechowania w urządzeniu.
60 GB
Łączność
Mikrofon *
Gniazdo, do którego podłączany jest mikrofon.
Yes
Wyjście na słuchawki *
Gniazdo do podłączania słuchawek.
Yes
Liczba portów USB 2.0
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Gniazdo smartcard
Karta elektroniczna, chipowa lub ICC to każda karta kieszonkowa wyposażona w układ scalony. Służą do identyfikacji, uwierzytelnienia, przechowywania danych i przetwarzania aplikacji. Gniazda na karty znajdują się w różnych urządzeniach elektronicznych, takich jak np. cienki klient.
Yes
Gniazdko wyjścia DC
Podłącznie urządzenia do źródła prądu.
Yes
Oprogramowanie
Dołączone oprogramowanie
Program rozpowszechniany razem z innymi produktami, takimi jak oprogramowanie komputerowe urządzenia elektroniczne czy pakiet programów sprzedawanych łącznie. Mogą to być również programy zainstalowane domyślnie na nowym komputerze.
Adobe Acrobat Reader V6.x, Norton Ghost 2003, Corel Grafigo, Mobile Manageability, Easy Guide
Bateria
Technologia baterii *
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Bateria
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym *
Maksymalny czas pracy w godzinach. Mobile Mark ™ (2002) to standard często używany jako odnośnik czasu życia baterii. W niektórych przypadkach czas pracy może być przedłużony poprzez dodanie baterii uzupełniających.
5 godz
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
2 kg
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 35 °C
Zakres wilgotności względnej
20 - 80%
Pozostałe właściwości
Szybkość modemu
Prędkość transferu danych.
56 Kbit/s
Modem wewnętrzny
Urządzenie wewnątrz komputera, kasy itp. umożliwiające komunikację przez sieć.
Yes
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
293 x 244 x 37,5 mm
Cechy sieci
Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet
Port podczerwieni
Portu komunikacyjny, którego dane przesyłane są za pomocą podczerwieni (irDA), stosowany jako standard do bezprzewodowej komunikacji pomiędzy komputerem a telefonem komórkowym. Przykładowo, aby uaktualnić listę kontaktów na komputerze obsługujacym podczerwień, należy włączyć podczeriwń na wszystkich urządzeniach i przenieść z telefonu do komputera. Wireless transfer nie wymaga kabla.
Yes
Liczba portów IEEE 1394/Firewire
Liczba portów IEEE 1394/FireWire. Interfejs IEEE 1394 to standard łącza szeregowego umożliwiającego szybką komunikację i synchroniczne usługi w czasie rzeczywistym. Opracowany w roku 1995 dla komputerów osobistych i cyfrowych urządzeń optycznych. Rozwijany przez firmę Apple Inc., która nazwała go FireWire. Można go porównać do bardziej popularnego łącza USB.
1
Porty modemu rj-11
1
Typ gniazda cardbus pcmcia
Rodzaj gniazd CardBus PCMCIA.
Typu II
Liczba gniazd cardbus pcmcia
Liczba gniazd CardBus PCMCIA.
1
Liczba portów VGA (D-Sub)
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Szybkość HDD
Prędkość obrotowa (prędkość rotacyjna) dysku wyrażona w ilości obrotów na minutę. Im większa ilość rotacji tym sprawniej pracuje dysk.
4200 RPM
Modem
V.92
Napędy optyczne
Rodzaj dysku optycznego.
DVD±RW
Urządzenie wskazujące
Panel dotykowy
Oprogramowanie przed instalacją
Lista zainstalowanego oprogramowania dla danego produktu; w tym nazwa producenta; nazwa władna produktu oraz moduły, w których ma to zastosowanie; lub deskryptor ogólny
Windows XP Tablet PC Edition 2005
Złącze dokowania
Złącze służące do podłączania przenośnych urządzeń elektronicznych jednocześnie do kilku zasobów zewnętrznych. Przekazuje ono zwykle kilka rodzajów sygnału i mocy przez pojedyncze złącze, aby ułatwić proces dokowania urządzenia przenośnego. Złącze dokowania może być wbudowane w urządzenie lub może być podłączane za pomocą kabla.
Yes
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-26 10:05:18
Testseek has collected 1 expert review for Fujitsu LIFEBOOK T4010 tablet Intel® Pentium® 60 GB and the rating is 100 of 100. Click below and use Testseek to find all ratings, product awards and conclusions.
100%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
about.com
Updated:
2011-09-26 10:05:18
Fujitsu T4010 Tablet PCWhen I received the Fujitsu T4010 for review I was immediately impressed with the white coloured keyboard, I quite often work in low-light conditions and with the light from the display it was no problem to work without an exte...
Dobrze Weighs approx. 4.3 lbs, White coloured keyboard is great for use in lowlight areas, Great connection options to choose from.
Źle Keyboard layout may take some time to adjust to.
Dolna linia The Fujitsu T4010 is a compact Tablet PC offering mobile professionals an excellent way to stay in touch and provide presentations from any location. The display can swivel 160 degrees which is ideal when you want to share information, but not access t...
100%
Customer service details
X