Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Garmin Rino 520HCx system nawigacji LCD Ręczny 292 g

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Garmin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Rino 520HCx
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
010-00564-00
Kategoria
Z odbiornikiem GPS (System Nawigacji Satelitarnej) zawsze będziesz wiedział gdzie się znajdujesz i nigdy się nie zgubisz, dzieje się tak dzięki inteligentnemu amerykańskiemu systemowi satelitarnemu, od którego to urządzenie otrzymuje sygnał. Z większością odbiorników GPS, możliwe jest wyświetlenie Twojej pozycji na mapie, niewielu może wskazać Ci kierunek, w którym się udać, tutaj wystarczy przekazać tą informację nawigacji.
Systemy nawigacji
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezGarmin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4225
Statystyki oparte są o 94177 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92030 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Garmin Rino 520HCx system nawigacji LCD Ręczny 292 g:
To krótkie podsumowanie Garmin Rino 520HCx system nawigacji LCD Ręczny 292 g arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Garmin Rino 520HCx, 22 kan., 176 x 220 px, LCD, 33 x 43,2 mm (1.3 x 1.7"), Ręczny, Litowo-jonowa (Li-Ion)

Długie podsumowanie opisu Garmin Rino 520HCx system nawigacji LCD Ręczny 292 g:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Garmin Rino 520HCx system nawigacji LCD Ręczny 292 g oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Garmin Rino 520HCx. Liczba kanałów: 22 kan.. Rozdzielczość: 176 x 220 px, Typ ekranu: LCD, Rozmiar wyświetlacza: 33 x 43,2 mm (1.3 x 1.7"). Układ: Ręczny. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 14 h. Waga produktu: 292 g, Szerokość produktu: 58 mm, Głębokość produktu: 46 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.