Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hauppauge WinTV Go 2 Wewnętrzny Analogowy, DVB-T PCI

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hauppauge
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
WinTV Go 2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
00750
Kategoria
Urządzenia umożliwiające odbiór sygnału telewizyjnego przez komputer.
Tunery telewizyjne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHauppauge: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4893
Statystyki oparte są o 95176 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92991 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:42
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hauppauge WinTV Go 2 Wewnętrzny Analogowy, DVB-T PCI:
To krótkie podsumowanie Hauppauge WinTV Go 2 Wewnętrzny Analogowy, DVB-T PCI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hauppauge WinTV Go 2, Analogowy, DVB-T, SECAM L, 388 x 284 px, PCI, Windows 98/ME/2000/XP

Długie podsumowanie opisu Hauppauge WinTV Go 2 Wewnętrzny Analogowy, DVB-T PCI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hauppauge WinTV Go 2 Wewnętrzny Analogowy, DVB-T PCI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hauppauge WinTV Go 2. Typy tunera TV: Analogowy, DVB-T. System formatu sygnału analogowego: SECAM L, Rozdzielczość wideo: 388 x 284 px. Typ interfejsu: PCI. System operacyjny: Windows 98/ME/2000/XP

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.