Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise 9.1GB, UW2SCSI, 10000rpm, Hot-Plug 3.5" 9,1 GB Wide Ultra2 SCSI

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hewlett Packard Enterprise
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
9.1GB, UW2SCSI, 10000rpm, Hot-Plug
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
386536-001 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
Twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHewlett Packard Enterprise: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 15911
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 Nov 2020 09:49:06
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise 9.1GB, UW2SCSI, 10000rpm, Hot-Plug 3.5" 9,1 GB Wide Ultra2 SCSI:
To krótkie podsumowanie Hewlett Packard Enterprise 9.1GB, UW2SCSI, 10000rpm, Hot-Plug 3.5" 9,1 GB Wide Ultra2 SCSI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hewlett Packard Enterprise 9.1GB, UW2SCSI, 10000rpm, Hot-Plug, 3.5", 9,1 GB, 10000 RPM

Długie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise 9.1GB, UW2SCSI, 10000rpm, Hot-Plug 3.5" 9,1 GB Wide Ultra2 SCSI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hewlett Packard Enterprise 9.1GB, UW2SCSI, 10000rpm, Hot-Plug 3.5" 9,1 GB Wide Ultra2 SCSI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hewlett Packard Enterprise 9.1GB, UW2SCSI, 10000rpm, Hot-Plug. Rozmiar HDD: 3.5", Pojemność HDD: 9,1 GB, Szybkość HDD: 10000 RPM

Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)