Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB 1300MB dysk zip

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hewlett Packard Enterprise
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1.3 GB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
92280T
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0886980132050 show
Kategoria
3.5-calowy napęd dysków Iomega. Dostępne są dyski o pojemności 100MB, 250MB i 750MB, przy czym ostatni typ został wprowdzona w 2002 roku przy użyciu USB i interfejsu FireWire. Razem z napędem w pakiecie było o oprogramowanie katalogujące dyski i zabezpieczające pliki.
dyski zip
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Hewlett Packard Enterprise: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 06 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 100238
Statystyki oparte są o 75516 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 06-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73788 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 paź 2017 05:26:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Gwarancja ograniczona na cały okres użytkowy.
Długa nazwa produktu Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB 1300MB dysk zip :
Krótki, edytorski opis Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB 1300MB dysk zip

HP 1.3 GB Rewritable MO Disk 1024 bps
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB 1300MB dysk zip:
To krótkie podsumowanie Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB 1300MB dysk zip arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB, 152,4 x 137,16 x 11,94 mm, 180 g, 3 - 85%
Długie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB 1300MB dysk zip :

Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB. Wymiary produktu (SxGxW): 152,4 x 137,16 x 11,94 mm, Waga produktu: 180 g

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hewlett Packard Enterprise 1.3 GB 1300MB dysk zip oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
España 2 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)