Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module kontroler RAID

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hewlett Packard Enterprise
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
A7921U show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
RAID to technologia przechowywania danych łącząca różne komponenty dysku twardego w jedną jednostkę, polegająca na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, które są nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne. Kontroler RAID, rodzaj kontrolera macierzy dyskowych, to urządzenie zarządzające dyskami twardymi, dzięki któremu komputer widzi je jako jedną logiczną jednostke.
Kontrolery RAID
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHewlett Packard Enterprise
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHewlett Packard Enterprise: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 16762
Statystyki oparte są o 96226 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94029 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:27:58
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module kontroler RAID :
Krótki, edytorski opis Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module kontroler RAID

HP StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module kontroler RAID:
To krótkie podsumowanie Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module kontroler RAID arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module

Długie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module kontroler RAID:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module kontroler RAID oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks XP1024/128 512MB Shared Mem Module