Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise C4429A taśma Kaseta z taśmą 8 mm

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hewlett Packard Enterprise
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C4429A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4429A
Kategoria
Puste taśmy na dane do tworzenia kopii zapasowych lub przechowywania ogromnych ilości danych
Puste taśmy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Hewlett Packard Enterprise: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 87132
Statystyki oparte są o 81807 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79946 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 24 sie 2018 13:09:44
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: 4X - 5 lat
Długa nazwa produktu Hewlett Packard Enterprise C4429A taśma Kaseta z taśmą 8 mm :
Krótki, edytorski opis Hewlett Packard Enterprise C4429A taśma Kaseta z taśmą 8 mm

HP Travan 5 GB Data Cartridge
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise C4429A taśma Kaseta z taśmą 8 mm:
To krótkie podsumowanie Hewlett Packard Enterprise C4429A taśma Kaseta z taśmą 8 mm arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hewlett Packard Enterprise C4429A, Kaseta z taśmą, Czarny, 5 - 40 °C, 20 - 80%, 8 mm, 7,9 µm

Długie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise C4429A taśma Kaseta z taśmą 8 mm:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hewlett Packard Enterprise C4429A taśma Kaseta z taśmą 8 mm oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hewlett Packard Enterprise C4429A. Typ taśmy: Kaseta z taśmą, Kolor produktu: Czarny. Rozmiar taśmy: 8 mm, Grubość taśmy: 7,9 µm, Waga wraz z opakowaniem: 200 g. Ilość na palecie: 2000 szt., Wymiary produktu (SxGxW): 575 x 366 x 283,5 mm, Szerokość taśmy: 8 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
Customer service details