Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise C4436A taśma Kaseta z taśmą 8 mm

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hewlett Packard Enterprise
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C4436A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4436A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698714324
Kategoria
Puste taśmy na dane do tworzenia kopii zapasowych lub przechowywania ogromnych ilości danych
Puste taśmy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Hewlett Packard Enterprise: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 05 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 99871
Statystyki oparte są o 81807 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 05-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79946 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 gru 2018 21:10:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: 4X — 5 lat
Długa nazwa produktu Hewlett Packard Enterprise C4436A taśma Kaseta z taśmą 8 mm :
Krótki, edytorski opis Hewlett Packard Enterprise C4436A taśma Kaseta z taśmą 8 mm

HP Travan 14 GB Data Cartridge
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise C4436A taśma Kaseta z taśmą 8 mm:
To krótkie podsumowanie Hewlett Packard Enterprise C4436A taśma Kaseta z taśmą 8 mm arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hewlett Packard Enterprise C4436A, Kaseta z taśmą, Czarny, 5 - 40 °C, 20 - 80%, 8 mm, 7,9 µm

Długie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise C4436A taśma Kaseta z taśmą 8 mm:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hewlett Packard Enterprise C4436A taśma Kaseta z taśmą 8 mm oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hewlett Packard Enterprise C4436A. Typ taśmy: Kaseta z taśmą, Kolor produktu: Czarny. Rozmiar taśmy: 8 mm, Grubość taśmy: 7,9 µm, Waga wraz z opakowaniem: 110 g. Wymiary produktu (SxGxW): 0,575 x 3,66 x 2,835 mm, Szerokość taśmy: 8 mm, Rozmiar: 7,85 cm (3.09")

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 3 distributor(s)
Magyarország 2 distributor(s)
Sverige 2 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
Deutschland 3 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Customer service details