Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hewlett Packard Enterprise
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Support Plus Service, 3Y
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
U6319E show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Rozszerzenie gwarancji i pomocy oferowanej przez producenta/sprzedawcę tak, aby zakup był zabezpieczony przez dłuższy okres.
Rozszerzenia gwarancji
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHewlett Packard Enterprise: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 74836
Statystyki oparte są o 96352 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94184 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 Mar 2019 11:12:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y :
Krótki, edytorski opis Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y

HP 3 year Support Plus 24 Networks 29xx-48 Service
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y:
To krótkie podsumowanie Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y, 3 lat(a), 24x7

Długie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hewlett Packard Enterprise Support Plus Service, 3Y. Liczba lat: 3 lat(a), Czas serwisowania (godziny x dni): 24x7, Czas reakcji: 4 h

Państwo Dystrybutor
Sverige 2 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)