To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP SP/CQ, 18GB, WU2 SCSI, 10k 3.5" Wide Ultra2 SCSI

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SP/CQ, 18GB, WU2 SCSI, 10k
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
143920-001
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
Twarde dyski
Icecat Product ID :
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 36939
Statystyki oparte są o 97136 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 Nov 2020 09:49:06
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP SP/CQ, 18GB, WU2 SCSI, 10k 3.5" Wide Ultra2 SCSI:
To krótkie podsumowanie HP SP/CQ, 18GB, WU2 SCSI, 10k 3.5" Wide Ultra2 SCSI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP SP/CQ, 18GB, WU2 SCSI, 10k, 3.5", 18 GB, 10000 RPM

Długie podsumowanie opisu HP SP/CQ, 18GB, WU2 SCSI, 10k 3.5" Wide Ultra2 SCSI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP SP/CQ, 18GB, WU2 SCSI, 10k 3.5" Wide Ultra2 SCSI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP SP/CQ, 18GB, WU2 SCSI, 10k. Rozmiar HDD: 3.5", Pojemność HDD: 18 GB, Szybkość HDD: 10000 RPM

Cechy
Rozmiar HDD *
3.5"
Pojemność HDD *
18 GB
Szybkość HDD *
10000 RPM
Standardowe rozwiązania komunikacyjne *
Wide Ultra2 SCSI
Model *
HDD
Cechy
Element dla *
Serwer/stacja robocza
Moc
Napięcie pracy
5 / 12 V
Pozostałe funkcje
Tempo transmisji HDD
80 Mbit/s
Wewnętrzny
Yes
Typ interfejsu
Wide Ultra2 SCSI