Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Processor PII 350 NS LC3/LH3 procesor Pudełko 0,35 GHz 0,512 MB L2

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Processor PII 350 NS LC3/LH3
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1821-4608
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 22499
Statystyki oparte są o 95028 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92827 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 Oct 2020 09:42:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Processor PII 350 NS LC3/LH3 procesor Pudełko 0,35 GHz 0,512 MB L2:
To krótkie podsumowanie HP Processor PII 350 NS LC3/LH3 procesor Pudełko 0,35 GHz 0,512 MB L2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Processor PII 350 NS LC3/LH3, Intel® Pentium II, Gniazdo 479, 0,35 GHz, 32-bit, 0,512 MB, L2

Długie podsumowanie opisu HP Processor PII 350 NS LC3/LH3 procesor Pudełko 0,35 GHz 0,512 MB L2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Processor PII 350 NS LC3/LH3 procesor Pudełko 0,35 GHz 0,512 MB L2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Processor PII 350 NS LC3/LH3. Typ procesora: Intel® Pentium II, Gniazdko procesora: Gniazdo 479, Processor base frequency: 0,35 GHz

Procesor
Processor base frequency *
0,35 GHz
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Pentium II
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Gniazdo 479
Tryby operacyjne procesora *
Tryby działania procesora, które ograniczają rodzaj i zakres wykonywanych operacji. Umożliwia to szybsze działanie systemu operacyjnego.
32-bit
Procesor
Procesor cache
0,512 MB
Typ procesora pamięci
L2
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
100 Mhz
Pudełko *
Plastikowy lub metalowy pojemnik na różne komponenty.
Yes
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)