Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP VMware VC MGMT SVR License Software program do wirtualizacji

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
VMware VC MGMT SVR License Software
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
370643-B21
Kategoria
Programy do tworzenia i zarządzania maszynami wirtualnymi, umożliwiającymi uruchamianie kilku systemów operacyjnych jednocześnie. Pozwalają one na uruchomienie większości najpopularniejszych programów w odizolowanym od systemu wirtualnym środowisku, a także ich przenoszenie pomiędzy różnymi komputerami bez konieczności instalacji.
Programy do wirtualizacji
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 06 maj 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8606
Statystyki oparte są o 81692 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 06-05-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79832 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 maj 2005
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP VMware VC MGMT SVR License Software program do wirtualizacji:
To krótkie podsumowanie HP VMware VC MGMT SVR License Software program do wirtualizacji arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP VMware VC MGMT SVR License Software

Długie podsumowanie opisu HP VMware VC MGMT SVR License Software program do wirtualizacji:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP VMware VC MGMT SVR License Software program do wirtualizacji oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP VMware VC MGMT SVR License Software

Państwo Dystrybutor
Italia 1 distributor(s)
Customer service details
X