Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise SuSe Linux Enterprise Server 9 16P 1Y DIB SW

W celu uzyskania dostepu do Polski, proszę poproś o aktualizację

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hewlett Packard Enterprise
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SuSe Linux Enterprise Server 9 16P 1Y DIB SW
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
373874-B21
Kategoria
Licencje umożliwiają legalne korzystanie z oprogramowania. Aktualizacja oznacza instalację nowszej, lepszej wersji oprogramowania.
Licencje na oprogramowanie i aktualizacje
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez Hewlett Packard Enterprise
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Hewlett Packard Enterprise: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 22 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 12931
Statystyki oparte są o 79858 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 22-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78064 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 gru 2010 15:10:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise SuSe Linux Enterprise Server 9 16P 1Y DIB SW:
To krótkie podsumowanie Hewlett Packard Enterprise SuSe Linux Enterprise Server 9 16P 1Y DIB SW arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Hewlett Packard Enterprise SuSe Linux Enterprise Server 9 16P 1Y DIB SW

Długie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise SuSe Linux Enterprise Server 9 16P 1Y DIB SW:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hewlett Packard Enterprise SuSe Linux Enterprise Server 9 16P 1Y DIB SW oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Hewlett Packard Enterprise SuSe Linux Enterprise Server 9 16P 1Y DIB SW

Customer service details