Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 51605B Niebieski nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51605B
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51605B
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 200215
Statystyki oparte są o 74646 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72914 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 10 paź 2017 18:16:13
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 51605B Niebieski nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP 51605B Niebieski nabój z tuszem

Pojemnik z niebieskim tonerem HP Jetpaper
Więcej>>>

HP 51605B Niebieski nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51605B Niebieski nabój z tuszem został dodany przez producenta
Gama oryginalnych termicznych atramentowych wkładów drukujących HP jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym do wielu zastosowań. Każdy wymienny wkład drukujący ma głowicę drukującą z niezależnym zbiornikiem atramentu, dzięki czemu wymiana jest szybka i łatwa. Funkcja druku bezdotykowego przy rozdzielczości 96 dpi umożliwia druk na nierównych powierzchniach w różnych odległościach od nośnika, z zachowaniem jednakowo wysokiej jakości druku przez cały czas użytkowania wkładu. Dzięki niewielki rozmiarom i niskiemu zużyciu energii jest to doskonałe rozwiązanie do przenośnych urządzeń drukujących.

12 dysz drukujących zapewniających rozdzielczość 96 dpi oraz 1/8-calowa ścieżka drukowaniaAtrament o pojemności 3 ml (ok. 750 tys. znaków)Tani i prosty w obsłudze moduł konserwacyjny (bez wycierania i nadzorowania)
Krótkie podsumowanie opisu HP 51605B Niebieski nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 51605B Niebieski nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 51605B, Niebieski, HP Thinkjet, Quietjet, Paintjet, Deskjet, Standardowy, Tusz do drukarki atramentowej, 10 - 80%, -10 - 60 °C
Długie podsumowanie opisu HP 51605B Niebieski nabój z tuszem :

HP 51605B. Kolor(y) wkładów drukujących: Niebieski, Obsługiwane produkty: HP Thinkjet, Quietjet, Paintjet, Deskjet, Rodzaj naboju z atramentem: Standardowy. Waga wraz z opakowaniem: 90 g. Wymiary opakowania (SxGxW): 70 x 38 x 114 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51605B Niebieski nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Niebieski
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Thinkjet, Quietjet, Paintjet, Deskjet
Rodzaj naboju z atramentem
Standardowy
Ilość
Liczba produktów.
1
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
10 - 80%
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-10 - 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 40 °C
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
90 g
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
70 x 38 x 114 mm
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
X