Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Premium Papier A4 papier do drukarek atramentowych

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Premium Papier A4
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51634Z
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
Papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 46666
Statystyki oparte są o 88817 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86798 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 03:52:03
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Premium Papier A4 papier do drukarek atramentowych:
To krótkie podsumowanie HP Premium Papier A4 papier do drukarek atramentowych arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Premium Papier A4, 100 g/m², 85%, 1,32 kg, 432 kg, 300 szt., 1,23 kg

Długie podsumowanie opisu HP Premium Papier A4 papier do drukarek atramentowych:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Premium Papier A4 papier do drukarek atramentowych oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Premium Papier A4. Waga nośnika: 100 g/m², Nieprzezroczystość: 85%. Waga wraz z opakowaniem: 1,32 kg. Waga paletki: 432 kg. Ilość na palecie: 300 szt., Waga produktu: 1,23 kg, Wymiary opakowania (SxGxW): 303 x 213 x 22 mm

Cechy
Waga nośnika *
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
100 g/m²
Nieprzezroczystość
85%
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
1,32 kg
Dane logistyczne
Waga paletki
432 kg
Pozostałe funkcje
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
300 szt.
Pozostałe funkcje
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1,23 kg
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
303 x 213 x 22 mm
Ilość arkuszy w opakowaniu
Liczba arkuszy nośników (papieru lub folii) w opakowaniu
200 arkusze
Wymiary palety
Wielkość palet (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1100 x 622 x 963 mm
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym
Ilość pojedynczego produktu w jednym pudełku lub opakowaniu zbiorczym. Jeżeli istnieje mniejsze opakowanie zbiorcze, liczba produktów w tym opakowaniu. Na przykład, jeżeli istnieje opakowanie zawierające 24 jednostki produktu i opakowanie zbiorcze zawierające 48 jednostek produktu, to liczba ta wyrażać będzie ilość jednostek produktu zawartych w mniejszym opakowaniu zbiorczym.
10 szt.
Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys.
315 x 250 x 225 mm
Wymiary urządzenia
210 x 297 mm
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details