Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51640ME
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51640ME
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 83916
Statystyki oparte są o 75031 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73314 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 gru 2017 13:13:37
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem

Purpurowy atramentowy wkład drukujący HP 40
Więcej>>>

HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem został dodany przez producenta
Purpurowy atramentowy wkład drukujący HP 40 stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm i użytkowników domowych oczekujących profesjonalnej jakości kopii i wydruków. Umożliwia szybkie i ekonomiczne generowanie wydruków w kolorze.

Wysoka jakość wydruków od pierwszej do ostatniej strony — maksymalna wydajność i wygoda. Duża pojemność wkładu z atramentem oznacza rzadszą konieczność jego wymiany, mniej interwencji użytkownika i korzystniejszą relację wartości do ceny. Zaprojektowany pod kątem optymalnej wydajności na nośnikach HP, gwarantuje znakomite rezultaty nawet na zwykłym papierze.Wysoka jakość druku od pierwszej do ostatniej strony. Maksymalna wydajność i wygoda. Wkłady drukujące o dużej pojemności rzadziej muszą być wymieniane i rzadziej wymagają interwencji użytkownika. Widoczny wskaźnik poziomu atramentu zmniejsza ryzyko niespodziewanego zużycia się wkładu.Zgodne z wybranymi drukarkami HP Designjet. Opracowane specjalnie z myślą o druku ilustracji CAD o wysokiej rozdzielczości oraz do druku grafiki o fotograficznej i realistycznej jakości obrazów na papierach i foliach HP Designjet.
Krótkie podsumowanie opisu HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 51640ME, Purpurowy, HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, Tusz do drukarki atramentowej, Pęcherz, 116 g, 75 g
Długie podsumowanie opisu HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem :

HP 51640ME. Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy, Obsługiwane produkty: HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, Technologia druku: Tusz do drukarki atramentowej. Waga produktu: 116 g, Ciężar opakowania: 75 g, Waga wraz z opakowaniem: 150 g. Ilość na palecie: 2400 szt.. Wymiary opakowania (SxGxW): 117 x 26 x 158 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Purpurowy
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm
Ilość
Liczba produktów.
1
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Rodzaj opakowania
Rodzaj opakowania produktu, np. pudełko.
Pęcherz
Zgodne rodzaje atramentów
Dye-based
Objętość kropli atramentu
Rozmiar kropli atramentu, wyrażony w pikolitrach
43 pl
Ilość
liczba arkuszy bądź nośników w pojedynczym opakowaniu
1 szt.
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
116 g
Ciężar opakowania
Waga kasety bez tonera lub tuszu
75 g
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
150 g
Dane logistyczne
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
2400 szt.
Ilość kartonów w warstwie na palecie
40
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
117 x 26 x 158 mm
Waga kartonu zbiorczego
7 kg
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym
Ilość pojedynczego produktu w jednym pudełku lub opakowaniu zbiorczym. Jeżeli istnieje mniejsze opakowanie zbiorcze, liczba produktów w tym opakowaniu. Na przykład, jeżeli istnieje opakowanie zawierające 24 jednostki produktu i opakowanie zbiorcze zawierające 48 jednostek produktu, to liczba ta wyrażać będzie ilość jednostek produktu zawartych w mniejszym opakowaniu zbiorczym.
40 szt.
Waga kartonu zbiorczego
7 kg
Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W)
483 x 287 x 150
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
X