Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 51640YE Żółty nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51640YE
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51640YE
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 82670
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 paź 2017 17:35:14
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że produkty HP są wolne od usterek materiałowych i związanych z wykonaniem przez cały okres użytkowania (o końcu okresu użytkowania produktu informuje odpowiednia informacja umieszczona na produkcie), jeśli produkt jest używany zgodnie z zaleceniami.nie obejmuje pustego produktu lub produktów, w których wprowadzano jakiekolwiek zmiany. Szczegółowe informacje na temat gwarancji można uzyskać u najbliższego sprzedawcy lub w witrynie internetowej /support/inkjet_warranty oraz www.hp.pl/gwarancje_supplies. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także prawa przewidziane obowiązującymi przepisami, o ile gwarancja ta praw takich nie wyklucza.
Długa nazwa produktu HP 51640YE Żółty nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP 51640YE Żółty nabój z tuszem

yellow, 42ml
Więcej>>>

HP 51640YE Żółty nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51640YE Żółty nabój z tuszem został dodany przez producenta
Żółty atramentowy wkład drukujący HP 40 stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm i użytkowników domowych, poszukujących profesjonalnej jakości kopii i wydruków. Żółty atramentowy wkład drukujący HP 40 zapewnia oszczędny i szybki druk w kolorze. Technologia HP gwarantuje wspaniałe rezultaty – zawsze czysto, zawsze wyraźnie na większości papierów typu bond i copier.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP 51640YE Żółty nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 51640YE Żółty nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 51640YE, Żółty, Żółty, 117 mm, 26 mm, 158 mm, 150 g
Długie podsumowanie opisu HP 51640YE Żółty nabój z tuszem :

HP 51640YE. Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty, BCP — kolor rysunku w dymku: Żółty. Szerokość: 117 mm, Głębokość kartonu: 26 mm, Wysokość pudełka: 158 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51640YE Żółty nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Żółty
BCP — kolor rysunku w dymku
BCP kolor grafiki/wykresu bąbelkowego (np. czarny, błękitny, purpurowy, żółty, itp) na podstawie zawartości w atrybucie prntcartclr (Print Colours Cartridge)
Żółty
Ilość
Liczba produktów.
1
Waga i rozmiary
Szerokość
Odległość od jednej strony opakowania do drugiej.
117 mm
Głębokość kartonu
Odległość od początku do końca opakowania.
26 mm
Wysokość pudełka
Odległość od góry do dołu opakowania.
158 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
150 g
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
X