Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 51642B filmy do drukowania

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51642B
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51642B
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698077047 show
Kategoria
Papier, na którym można bezpośrednio pisać i drukować. Można ich używać z rzutnikiem podczas prezentacji.
Filmy do drukowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 250511
Statystyki oparte są o 88817 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86798 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 mar 2020 07:51:22
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP 51642B filmy do drukowania :
Krótki, edytorski opis HP 51642B filmy do drukowania

Folia HP Matte Film, 914 mm x 38.1 m
Więcej>>>
HP 51642B filmy do drukowania:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51642B filmy do drukowania został dodany przez producenta

- Monitoruj zmiany podczas procesu kontroli. Odporna na rozmazywanie, łatwa do archiwizowania i zapewniająca możliwość utylizacji1 folia umożliwia uzyskanie ostrych linii w czerni i kolorze oraz jednolitych wypełnień. To doskonałe rozwiązanie do drukowania oryginalnych rysunków w dużych nakładach o powtarzalnej jakości.
- Matowa folia pomaga uzyskać najbardziej profesjonalne wyniki pracy. Została ona opracowana pod kątem uzyskania ostrych linii w czerni i kolorze oraz jednolitych wypełnień. Można łatwo odbierać i przechowywać odporne na rozmazywanie wydruki, które są łatwe w archiwizacji.
- Realizuj projekty w terminie. Matowa folia jest zgodna z wieloma drukarkami HP Designjet korzystającymi z oryginalnych atramentów HP barwnikowych i pigmentowych oraz zapewnia niezmiennie wysoką jakość wszystkich wydruków.
- Pomóż zrealizować cele programu ochrony środowiska w swojej firmie oraz w firmach klientów. Folia HP Matte Film jest objęta programem odbioru nośników wielkoformatowych HP1. Jest to bezpłatny i wygodny program zwrotu i recyklingu materiałów eksploatacyjnych.

1 HP oferuje w Ameryce Północnej i Europie program odbioru nośników wielkoformatowych HP, w ramach którego można zwracać większość nadających się do recyklingu nośników HP. Dostępność programu może być różna. Niektóre nadające się do ponownego wykorzystania papiery można zwracać w ramach powszechnie dostępnych programów recyklingu. Poza tym programem recykling takich produktów jest obecnie dostępny tylko na ograniczonych obszarach. Użytkownicy chcący zutylizować te produkty powinni skonsultować się z lokalną firmą zajmującą się recyklingiem.

Krótkie podsumowanie opisu HP 51642B filmy do drukowania:
To krótkie podsumowanie HP 51642B filmy do drukowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 51642B, Matowy, 160 g/m², 15 - 25 °C, 59 - 7 °F, 6,43 kg

Długie podsumowanie opisu HP 51642B filmy do drukowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51642B filmy do drukowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 51642B. Wykończenie nośnika: Matowy, Waga nośnika: 160 g/m². Waga wraz z opakowaniem: 6,43 kg

Cechy
Wykończenie nośnika
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Matowy
Waga nośnika
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
160 g/m²
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 25 °C
Warunki pracy
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f)
59 - 7 °F
Dane opakowania
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
6,43 kg
Szczegóły Techniczne
Odcień bieli
Pomiar ilości światła odbitego i metoda pomiaru
72%
Państwo Dystrybutor
Nederland 3 distributor(s)
United Kingdom 5 distributor(s)
Portugal 1 distributor(s)
España 2 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Magyarország 2 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
Sverige 2 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
Deutschland 4 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Chile 1 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
Bulgaria 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Customer service details