Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
49 Tri-color Inkjet Print Cartridge
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51649NE
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 61980
Statystyki oparte są o 74952 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73245 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 paź 2017 22:44:19
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że produkty HP są wolne od usterek materiałowych i związanych z wykonaniem przez cały okres użytkowania (o końcu okresu użytkowania produktu informuje odpowiednia informacja umieszczona na produkcie), jeśli produkt jest używany zgodnie z zaleceniami.nie obejmuje pustego produktu lub produktów, w których wprowadzano jakiekolwiek zmiany. Szczegółowe informacje na temat gwarancji można uzyskać u najbliższego sprzedawcy lub w witrynie internetowej /support/inkjet_warranty oraz www.hp.pl/gwarancje_supplies. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także prawa przewidziane obowiązującymi przepisami, o ile gwarancja ta praw takich nie wyklucza.
Długa nazwa produktu HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge
Więcej>>>

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem został dodany przez producenta
Trójkolorowy atramentowy wkład drukujący HP 49 jest idealnym rozwiązaniem dla firm lub użytkowników indywidualnych, którzy chcą dodać koloru profesjonalnej jakości do drukowanych dokumentów. Trójkolorowy atramentowy wkład drukujący HP 49 umożliwia uzyskanie żywych, trwałych wydruków na papierze zwykłym przy zachowaniu niskich kosztów. Wkład ten zawiera oryginalny atrament HP zapewniający zawsze wysoką jakość i niezawodność druku.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty
Długie podsumowanie opisu HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem :

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge. Kolor(y) wkładów drukujących: Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty
Ilość
Liczba produktów.
1
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X