Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51650ME
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51650ME
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 45744
Statystyki oparte są o 75253 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73532 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 paź 2017 17:35:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem

HP 50 Magenta Inkjet Print Cartridge
Więcej>>>

HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem został dodany przez producenta
Kolorowe atramentowe wkłady drukujące HP 50 stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm potrzebujących żywych, wielkoformatowych wydruków kolorowych o wysokiej jakości. Współpracują z drukarkami HP Designjet, dając rezultaty o doskonałych kolorach przy druku na większości materiałów eksploatacyjnych HP Designjet.

Wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe w żywych kolorach. Wysokiej jakości atramenty barwnikowe o wyjątkowej odporności na działanie światła. Szeroka gama kolorów, bez nakładania się czerni na kolory. Algorytmy zapobiegające powstawaniu pasm.Obudowa wkładu drukującego z wyraźnie widocznym wskaźnikiem poziomu atramentu ogranicza ryzyko niespodziewanego zużycia się atramentu.Opracowane specjalnie z myślą o druku ilustracji CAD o wysokiej rozdzielczości oraz do druku grafiki o fotograficznej i realistycznej jakości obrazów.
Krótkie podsumowanie opisu HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 51650ME, Purpurowy, 117 mm, 26 mm, 158 mm, 150 g
Długie podsumowanie opisu HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem :

HP 51650ME. Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy. Szerokość: 117 mm, Głębokość kartonu: 26 mm, Wysokość pudełka: 158 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51650ME Purpurowy nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Purpurowy
Ilość
Liczba produktów.
1
Waga i rozmiary
Szerokość
Odległość od jednej strony opakowania do drugiej.
117 mm
Głębokość kartonu
Odległość od początku do końca opakowania.
26 mm
Wysokość pudełka
Odległość od góry do dołu opakowania.
158 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
150 g
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
X