Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt.

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51650ME
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51650ME
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698200230
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 50224
Statystyki oparte są o 92305 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 90233 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 03:52:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt. :
Krótki, edytorski opis HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt.

HP 50 Magenta Inkjet Print Cartridge
Więcej>>>
HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt.:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt. został dodany przez producenta

Kolorowe atramentowe wkłady drukujące HP 50 stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm potrzebujących żywych, wielkoformatowych wydruków kolorowych o wysokiej jakości. Współpracują z drukarkami HP Designjet, dając rezultaty o doskonałych kolorach przy druku na większości materiałów eksploatacyjnych HP Designjet.

Wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe w żywych kolorach. Wysokiej jakości atramenty barwnikowe o wyjątkowej odporności na działanie światła. Szeroka gama kolorów, bez nakładania się czerni na kolory. Algorytmy zapobiegające powstawaniu pasm.Obudowa wkładu drukującego z wyraźnie widocznym wskaźnikiem poziomu atramentu ogranicza ryzyko niespodziewanego zużycia się atramentu.Opracowane specjalnie z myślą o druku ilustracji CAD o wysokiej rozdzielczości oraz do druku grafiki o fotograficznej i realistycznej jakości obrazów.

Krótkie podsumowanie opisu HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt.:
To krótkie podsumowanie HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 51650ME, Oryginalny, Tusz na bazie pigmentu, Purpurowy, 1 szt., 117 mm, 26 mm

Długie podsumowanie opisu HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51650ME nabój z tuszem Oryginalny Purpurowy 1 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 51650ME. Model: Oryginalny, Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu, Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy. Szerokość opakowania: 117 mm, Głębokość opakowania: 26 mm, Wysokość opakowania: 158 mm

Cechy
Ilość na paczkę *
1 szt.
Model *
Cechy urządzenia.
Oryginalny
Rodzaj atramentu *
Tusz na bazie pigmentu
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Purpurowy
Waga i rozmiary
Szerokość opakowania
Odległość od jednej strony opakowania do drugiej.
117 mm
Głębokość opakowania
Odległość od początku do końca opakowania.
26 mm
Wysokość opakowania
Odległość od góry do dołu opakowania.
158 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
150 g
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Customer service details
Array