Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP XP1024 8-Port 1-2GB/s Autosending Long Wave FC Client-Host Interface Processor

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
XP1024 8-Port 1-2GB/s Autosending Long Wave FC Client-Host Interface Processor
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
A7916B
Kategoria
Składniki sprzętowe komputera
Komponenty
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5237
Statystyki oparte są o 96359 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94187 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 Dec 2010 15:10:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP XP1024 8-Port 1-2GB/s Autosending Long Wave FC Client-Host Interface Processor:
To krótkie podsumowanie HP XP1024 8-Port 1-2GB/s Autosending Long Wave FC Client-Host Interface Processor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP XP1024 8-Port 1-2GB/s Autosending Long Wave FC Client-Host Interface Processor

Długie podsumowanie opisu HP XP1024 8-Port 1-2GB/s Autosending Long Wave FC Client-Host Interface Processor:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP XP1024 8-Port 1-2GB/s Autosending Long Wave FC Client-Host Interface Processor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP XP1024 8-Port 1-2GB/s Autosending Long Wave FC Client-Host Interface Processor

X