Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP StorageWorks XP1024/128 2GB Cache Memory Module kontroler RAID

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
StorageWorks XP1024/128 2GB Cache Memory Module
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
A7918U
Kategoria
RAID to technologia przechowywania danych łącząca różne komponenty dysku twardego w jedną jednostkę, polegająca na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, które są nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne. Kontroler RAID, rodzaj kontrolera macierzy dyskowych, to urządzenie zarządzające dyskami twardymi, dzięki któremu komputer widzi je jako jedną logiczną jednostke.
Kontrolery RAID
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11024
Statystyki oparte są o 91450 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89404 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:27:59
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP StorageWorks XP1024/128 2GB Cache Memory Module kontroler RAID:
To krótkie podsumowanie HP StorageWorks XP1024/128 2GB Cache Memory Module kontroler RAID arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP StorageWorks XP1024/128 2GB Cache Memory Module

Długie podsumowanie opisu HP StorageWorks XP1024/128 2GB Cache Memory Module kontroler RAID:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP StorageWorks XP1024/128 2GB Cache Memory Module kontroler RAID oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP StorageWorks XP1024/128 2GB Cache Memory Module

Customer service details
Array
X