Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP XP1024 73 GB Fibre Channel Disk Array Group, 4 Drives macierz dyskowa

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
XP1024 73 GB Fibre Channel Disk Array Group, 4 Drives
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
A7931A
Kategoria
Grupa dwóch lub większej liczby dysków twardych stosowanych w celu zwiększenia wydajności sprzętu.
Macierze dyskowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8886
Statystyki oparte są o 85112 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83156 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 28 kwi 2019 19:59:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP XP1024 73 GB Fibre Channel Disk Array Group, 4 Drives macierz dyskowa:
To krótkie podsumowanie HP XP1024 73 GB Fibre Channel Disk Array Group, 4 Drives macierz dyskowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP XP1024 73 GB Fibre Channel Disk Array Group, 4 Drives

Długie podsumowanie opisu HP XP1024 73 GB Fibre Channel Disk Array Group, 4 Drives macierz dyskowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP XP1024 73 GB Fibre Channel Disk Array Group, 4 Drives macierz dyskowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP XP1024 73 GB Fibre Channel Disk Array Group, 4 Drives