Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
A7931U
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
Twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 15814
Statystyki oparte są o 85032 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83078 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 kwi 2019 15:52:06
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd :
Krótki, edytorski opis HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd

HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K RPM and FC Array Group Upgrade
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd:
To krótkie podsumowanie HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd

Długie podsumowanie opisu HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP StorageWorks XP1024 73 GB 15K FCAG upgrd

Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Customer service details
X