Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C1892A Czarny nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C1892A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C1892A
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 29 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 126935
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 29-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 paź 2017 13:06:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP C1892A Czarny nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP C1892A Czarny nabój z tuszem

System czarnych barwników atramentowych UV 410 ml do urządzeń HP Designjet CP
Więcej>>>

HP C1892A Czarny nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP C1892A Czarny nabój z tuszem został dodany przez producenta
Systemy atramentowe HP Designjet CP Ink UV stanowią jeden z elementów wielkoformatowych rozwiązań drukarskich HP, przeznaczonych do pracy razem z drukarkami HP i zapewniających odporne na działanie światła trwałe wydruki przeznaczone do zastosowań na wolnym powietrzu i w pomieszczeniach zamkniętych, zawsze wyraźne i ostre.

Wydruki odporne na działanie czynników atmosferycznych przez 3 miesiące przy zastosowaniach na wolnym powietrzu, na papierze HP Banner z pokryciem Tyvek®.Szybka i wygodna wymiana pomiędzy pigmentowym systemami atramentowymi UV oraz standardowymi barwnikowymi systemami atramentowymi.Posiadają roczną gwarancję w warunkach silnego nasłonecznienia oraz przez ponad stuletnią w normalnych warunkach biurowych, przy wykorzystaniu papieru HP Heavyweight Coated.
Krótkie podsumowanie opisu HP C1892A Czarny nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP C1892A Czarny nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C1892A, Czarny, HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp, Czarny, Czarny, Tusz do drukarki atramentowej, 470 g
Długie podsumowanie opisu HP C1892A Czarny nabój z tuszem :

HP C1892A. Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Obsługiwane produkty: HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp, Kolor tuszu Photo: Czarny. Waga produktu: 470 g, Ciężar opakowania: 70 g, Waga wraz z opakowaniem: 740 g. Ilość na palecie: 400 szt., Waga paletki: 350,2 kg. Wymiary opakowania (SxGxW): 353 x 111 x 826 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C1892A Czarny nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Czarny
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp
Kolor tuszu Photo
Czarny
BCP — kolor rysunku w dymku
BCP kolor grafiki/wykresu bąbelkowego (np. czarny, błękitny, purpurowy, żółty, itp) na podstawie zawartości w atrybucie prntcartclr (Print Colours Cartridge)
Czarny
Ilość
Liczba produktów.
1
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
No
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Zgodne rodzaje atramentów
Pigment-based
Rozmiar palety (EU)
1245 x 1245 x 1575 mm
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
470 g
Ciężar opakowania
Waga kasety bez tonera lub tuszu
70 g
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
740 g
Dane logistyczne
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
400 szt.
Waga paletki
350,2 kg
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
353 x 111 x 826 mm
Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W)
365 x 236 x 425
Wymiary palety
Wielkość palet (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1245 x 1245 x 1575 mm
Państwo Dystrybutor
Nederland 3 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
Portugal 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
Deutschland 4 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Czech Republic 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Türkiye 1 distributor(s)
Chile 1 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)
X