Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C3837A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698061732
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
Papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 13 sty 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 85761
Statystyki oparte są o 80713 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 13-01-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78874 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 gru 2018 03:26:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP, lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa wynikające z ustawy.
Długa nazwa produktu HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm :
Krótki, edytorski opis HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm

Folia HP Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm
Więcej>>>
HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm:
Oficjalny tekst marketingowy HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm został dodany przez producenta

Najbardziej błyszczący nośnik HP do druku atramentowego. Umożliwia drukowanie wspaniałych obrazów, jest idealna dla użytkowników w firmach i innych środowiskach profesjonalnych, w których największy nacisk kładzie się na efektowne obrazy i jakość koloru. Zapewnia najlepszą czystość i ostrość szczegółów, bogate kolory i głęboką, błyszczącą czerń. Natychmiast wysychające wykończenie zapobiega rozmazywaniu i powstawaniu smug, a dzięki temu zapewnia łatwą obsługę. Wspaniałe wydruki obrazów cyfrowych i kolorowej grafiki w wysokiej rozdzielczości. Idealna do druku okładek raportów, prezentacji oraz zastosowań artystycznych i projektów.

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm:
To krótkie podsumowanie HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm

Długie podsumowanie opisu HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Folia Premium High-gloss Film, biała — 50 arkuszy/A4/210 x 297 mm

Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Customer service details
X