Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Translucent Bond Paper filmy do drukowania

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Translucent Bond Paper
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C3859A show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698076729
Kategoria
Papier, na którym można bezpośrednio pisać i drukować. Można ich używać z rzutnikiem podczas prezentacji.
Filmy do drukowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 63041
Statystyki oparte są o 88715 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86722 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 mar 2020 08:34:25
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Translucent Bond Paper filmy do drukowania:
To krótkie podsumowanie HP Translucent Bond Paper filmy do drukowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Translucent Bond Paper, 67 g/m², 3 µm, 1 rok/lata, 91,4 cm, 45 m, 3,93 kg

Długie podsumowanie opisu HP Translucent Bond Paper filmy do drukowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Translucent Bond Paper filmy do drukowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Translucent Bond Paper. Gramatura: 67 g/m², Grubość nośnika: 3 µm, Termin przydatności do użycia: 1 rok/lata. Szerokość rolki: 91,4 cm, Długość rolki: 45 m, Waga produktu: 3,93 kg

Cechy
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
67 g/m²
Grubość nośnika
Fizyczna grubość mediów (papieru lub folii), wyrażona w mikrometrach.
3 µm
Termin przydatności do użycia
Okres czasu przez który produkt może być przechowywany przed użyciem
1 rok/lata
Waga i rozmiary
Szerokość rolki
91,4 cm
Waga i rozmiary
Długość rolki
45 m
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
3,93 kg
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
111 x 111 x 949 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
4,57 kg
Szczegóły Techniczne
Ilość
1 szt.
Państwo Dystrybutor
United States 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
Customer service details