Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C3862A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698076750
Kategoria
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
Nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 55704
Statystyki oparte są o 88817 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86798 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 kwi 2020 00:02:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m :
Krótki, edytorski opis HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m

Papier welinowy (rola 610 mm)
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m:
To krótkie podsumowanie HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m

Długie podsumowanie opisu HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Papier Vellum — 610 mm x 45,7 m