Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C4154A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4154A
Kategoria
Kartridż do drukarki laserowej lub kopiarki
tonery i cartridge laserowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 02 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 126903
Statystyki oparte są o 75031 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 02-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73314 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 gru 2017 04:51:36
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Materiały eksploatacyjne do drukarek HP color LaserJet 8550 (0,2MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że ten produkt jest wolny od wad materiałowych i produkcyjnych.
Standardowa gwarancja: HP gwarantuje, że ten produkt jest wolny od wad materiałowych i produkcyjnych. Gwarancja nie dotyczy produktów, które (a) były ponownie napełniane, modyfikowane lub w jakikolwiek inny sposób przerabiane lub (b) powodują problemy wynikające z nieprawidłowej ich eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki, lub też (c) noszą ślady codziennej eksploatacji. Wadliwy produkt należy reklamować w miejscu zakupu (wraz z dołączonym opisem uszkodzenia i próbkami wydruków) lub kontaktując się bezpośrednio z centrum obsługi klienta HP. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP zdecyduje o wymianie produktu na nowy lub zwrocie kosztów zakupu. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY, CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, HP ANI JEGO DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SPECJALNE, PRZYPADKOWE, WTÓRNE (W TYM UTRATĘ ZYSKÓW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY WYNIKAJĄ ONE Z UMOWY, CZYNÓW NIEDOZWOLONYCH PRZEZ PRAWO LUB INNYCH PRZYCZYN. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ, NIE OGRANICZAJĄ, ANI NIE ZMIENIAJĄ UPRAWNIEŃ USTAWOWYCH NABYWCY Z TYTUŁU NABYCIA TEGO PRODUKTU, LECZ STANOWIĄ ICH UZUPEŁNIENIE.
Długa nazwa produktu HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy :
Krótki, edytorski opis HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy

Zespół przenoszenia obrazu HP Color LaserJet C4154A
Więcej>>>

HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy:
Oficjalny tekst marketingowy HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy został dodany przez producenta
Zespół przenoszenia obrazu HP Color LaserJet C4154A do drukarek HP Color LaserJet seria 8500/8550 zawiera bęben przenoszący, pas, ładowarkę, wałek czyszczący i filtr węglowy. Wydajność podczas typowego okresu użytkowego wynosi do 150 000 stron w czerni lub 75 000 stron w kolorze przy średnim pokryciu 5%.

Materiały eksploatacyjne HP Color LaserJet 8500/8550 pozwalają uzyskać ostry tekst i żywe, realistyczne kolory. Zastosowano w nich specjalnie opracowany, chemicznie „hodowany" mikrodrobinowy toner, składający się z cząsteczek o takiej samej wielkości i zapewniający jednolite odwzorowanie koloru.Materiały eksploatacyjne HP Color LaserJet 8500/8550 zapewniają szybki, intensywny druk kolorowych dokumentów profesjonalnej jakości do formatu A3. Doskonale nadają się do drukowania krótkich nakładów broszur, prezentacji, biuletynów i plakatów.Materiały eksploatacyjne HP Color LaserJet 8500/8550 współpracują z drukarką — zapewniają optymalne rezultaty i informują użytkownika o konieczności wymiany. Są niezawodne i charakteryzują się najniższym w branży kosztem wydruku strony w czterech kolorach.
Krótkie podsumowanie opisu HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy:
To krótkie podsumowanie HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C4154A, Toner laserowy, Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty, 1 szt.
Długie podsumowanie opisu HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy :

HP C4154A. Model: Toner laserowy, Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty, Obsługiwane produkty: HP Color LaserJet C4154A, Ilość na paczkę: 1 szt.

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C4154A Toner laserowy Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Color LaserJet C4154A
Ilość na paczkę *
1 szt.
Model
Cechy urządzenia.
Toner laserowy
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Laser
Opis ogólny
Wydajność (w czerni, ISO/IEC 19798)
150000 strony
Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798)
75000 strony
Pakowanie danych
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
553,7 x 325,1 x 515,6 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
2,98 kg
Rodzaj opakowania
Rodzaj opakowania produktu, np. pudełko.
Pudełko
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Chile 1 distributor(s)
United Kingdom 3 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X