Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
10 Cyan
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4841AE show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 99349
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 gru 2017 13:13:40
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
HP No. 10 Ink Supplies (0,3MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem

HP 10 Cyan Ink Cartridge
Więcej>>>

HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem został dodany przez producenta
Błękitny wkład atramentowy HP 10 stanowi idealne rozwiązanie dla firm wymagających wydruków wysokiej jakości oraz szybkich, łatwych w użyciu i niezawodnych rozwiązań w zakresie druku. Inteligentne wkłady drukujące gwarantują wyraźne i ostre wydruki.

Specjalnie opracowane kolorowe atramenty barwnikowe i czarny atrament pigmentowy HP.Zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu ze specjalnymi papierami do druku atramentowego HP, foliami do przeźroczy lub papierem do drukowania na co dzień.Można oszczędzić cenny czas i ograniczyć koszty eksploatacji dzięki błękitnemu wkładowi atramentowemu HP 10, który można wymieniać niezależnie od innych wkładów. Wkład ten został opracowany razem z drukarką z myślą o niezmiennie wysokiej jakości profesjonalnych wydruków. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie do drukowania dużych nakładów.
Krótkie podsumowanie opisu HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 10 Cyan, Ciemnoniebieski, HP Designjet Colorpro GA / Colorpro CAD HP 2000C / 2500C Professional, ISO/IEC 24711, Ciemnoniebieski, Tusz do drukarki atramentowej, Pęcherz
Długie podsumowanie opisu HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem :

HP 10 Cyan. Kolor(y) wkładów drukujących: Ciemnoniebieski, Obsługiwane produkty: HP Designjet Colorpro GA / Colorpro CAD HP 2000C / 2500C Professional, Notka dotycząca wydajności strony: ISO/IEC 24711. Waga wraz z opakowaniem: 90 g. Wymiary opakowania (SxGxW): 109 x 25 x 142 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 10 Cyan Ciemnoniebieski nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Ciemnoniebieski
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Designjet Colorpro GA / Colorpro CAD HP 2000C / 2500C Professional
Notka dotycząca wydajności strony
Przypis związany z wydajnością strony, tj. liczbą stron A4, która może zostać wydrukowana przy użyciu danego produktu. Standard ten mierzony jest za pomocą pokrycia strony w 5%. W przypadku drukowania w kolorze, często wykorzystuje się pokrycie 15-procentowe. Gdy wykorzystany procent jest inny niż wymienione, istnieje stosowna informacja na ten temat.
ISO/IEC 24711
BCP — kolor rysunku w dymku
BCP kolor grafiki/wykresu bąbelkowego (np. czarny, błękitny, purpurowy, żółty, itp) na podstawie zawartości w atrybucie prntcartclr (Print Colours Cartridge)
Ciemnoniebieski
Ilość
Liczba produktów.
1
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Termin przydatności do użycia
Okres czasu przez który produkt może być przechowywany przed użyciem
1.5
Rodzaj opakowania
Rodzaj opakowania produktu, np. pudełko.
Pęcherz
Zgodne rodzaje atramentów
Dye-based
Ilość
liczba arkuszy bądź nośników w pojedynczym opakowaniu
1 szt.
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
15 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 35 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
15 - 90%
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
90 g
Dane logistyczne
Ilość kartonów w warstwie na palecie
50
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
109 x 25 x 142 mm
Waga kartonu zbiorczego
4.9 kg
Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W)
540 x 200 x 145
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 2 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
X