Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C4921AE głowica do drukarki

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C4921AE
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4921AE show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698314715
Kategoria
Elementy drukarek atramentowych, które przenoszą atrament na papier. To wbudowane w mechanizm drukarki głowice lub głowice jednorazowe, wbudowane w kartridże atramentowe jednorazowego użytku.
Głowice do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 107093
Statystyki oparte są o 82806 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80911 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 05 mar 2018 17:21:29
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
wkłady atramentowe i głowice drukujące hp nr 14 (0,1MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: HP gwarantuje, że produkty HP są wolne od usterek materiałowych i związanych z wykonaniem przez cały okres użytkowania (o końcu okresu użytkowania produktu informuje odpowiednia informacja umieszczona na produkcie), jeśli produkt jest używany zgodnie z zaleceniami.nie obejmuje pustego produktu lub produktów, w których wprowadzano jakiekolwiek zmiany. Szczegółowe informacje na temat gwarancji można uzyskać u najbliższego sprzedawcy lub w witrynie internetowej /support/inkjet_warranty oraz www.hp.pl/gwarancje_supplies. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także prawa przewidziane obowiązującymi przepisami, o ile gwarancja ta praw takich nie wyklucza.
Więcej>>>
HP C4921AE głowica do drukarki:
Oficjalny tekst marketingowy HP C4921AE głowica do drukarki został dodany przez producenta

Błękitna głowica drukująca HP 14

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP C4921AE głowica do drukarki:
To krótkie podsumowanie HP C4921AE głowica do drukarki arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP C4921AE, Officejet D135, 145, 155 Officejet Pro 714XI, 7130, 7110, D125XI, D155XI, CP1160, Ciemnoniebieski, Ciemnoniebieski, 40 g, 109 x 25 x 142 mm, 4 pl

Długie podsumowanie opisu HP C4921AE głowica do drukarki:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C4921AE głowica do drukarki oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP C4921AE. Kompatybilna: Officejet D135, 145, 155 Officejet Pro 714XI, 7130, 7110, D125XI, D155XI, CP1160, Kolor(y) wkładów drukujących: Ciemnoniebieski, BCP — kolor rysunku w dymku: Ciemnoniebieski. Waga wraz z opakowaniem: 40 g. Wymiary opakowania (SxGxW): 109 x 25 x 142 mm, Objętość kropli atramentu: 4 pl

Praca
Kompatybilna *
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
Officejet D135, 145, 155 Officejet Pro 714XI, 7130, 7110, D125XI, D155XI, CP1160
Kolor(y) wkładów drukujących
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Ciemnoniebieski
BCP — kolor rysunku w dymku
BCP kolor grafiki/wykresu bąbelkowego (np. czarny, błękitny, purpurowy, żółty, itp) na podstawie zawartości w atrybucie prntcartclr (Print Colours Cartridge)
Ciemnoniebieski
Pakowanie danych
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
109 x 25 x 142 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
40 g
Pozostałe właściwości
Objętość kropli atramentu
Rozmiar kropli atramentu, wyrażony w pikolitrach
4 pl
Państwo Dystrybutor
Deutschland 2 distributor(s)
Customer service details
X