Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C4992A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4992A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0025184252700 show
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 67663
Statystyki oparte są o 75469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73738 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 25 lis 2017 19:06:37
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem

Zestaw Value Pack HP 81 z purpurowym wkładem atramentowym 680 ml i głowicą drukującą
Więcej>>>

HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem został dodany przez producenta
Zestawy eksploatacyjne HP 81 Value Pack zawierają wkład z atramentem barwnikowym, głowicę drukującą oraz gniazdo czyszczące w jednym opakowaniu, zapewniając klientom dodatkową oszczędność kosztów i wygodę.

Atramenty barwnikowe HP 81 dzięki swojej recepturze zapewniają wyjątkowo wyraziste i realistyczne obrazy fotograficznej jakości oraz żywą, pełną kolorów grafikę.Precyzyjna technologia HP Photoret III polega na nakładaniu wielu kropelek atramentu na jeden punkt, co umożliwia uzyskanie płynnych przejść barwnych oraz otrzymanie większej liczby kolorów. Precyzyjne nakładanie kropel zapewnia wydruk zawsze wyraźnych i ostrych rysunków technicznych.Głowica drukująca o szerokości 2,5 cm z 512 dyszami daje szersze pasmo zadruku w porównaniu z 240 dyszami, w jakie wyposażone są systemy atramentowe HP Designjet serii CP.
Krótkie podsumowanie opisu HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C4992A, Purpurowy, HP Designjet 5500, 5500ps, 5000, 5000ps, Purpurowy, Tusz do drukarki atramentowej, -40 - 60 °C, 1,18 kg
Długie podsumowanie opisu HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem :

HP C4992A. Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy, Kompatybilna: HP Designjet 5500, 5500ps, 5000, 5000ps, BCP — kolor rysunku w dymku: Purpurowy. Waga wraz z opakowaniem: 1,18 kg. Ilość na palecie: 360 szt., Waga paletki: 512,6 kg. Wymiary opakowania (SxGxW): 114,3 x 88,9 x 320 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C4992A Purpurowy nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Purpurowy
Kompatybilna *
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
HP Designjet 5500, 5500ps, 5000, 5000ps
BCP — kolor rysunku w dymku
BCP kolor grafiki/wykresu bąbelkowego (np. czarny, błękitny, purpurowy, żółty, itp) na podstawie zawartości w atrybucie prntcartclr (Print Colours Cartridge)
Purpurowy
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Pas zadruku (w calach)
2,16 cm (0.85")
Ilość dysz głowicy drukującej
Liczba dysz na głowicy drukującej, wyrażona w postaci liczby od 1 do 4.
512
Rozmiar palety (EU)
1200 x 800 x 1277 mm
Ilość
liczba arkuszy bądź nośników w pojedynczym opakowaniu
1 szt.
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 60 °C
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
1,18 kg
Dane logistyczne
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
360 szt.
Waga paletki
512,6 kg
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
114,3 x 88,9 x 320 mm
Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W)
340 x 147 x 485
Wymiary palety
Wielkość palet (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1200 x 800 x 1277 mm
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
X