Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt.

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
81
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4994A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0025184252724 show
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 89066
Statystyki oparte są o 86488 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 84512 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 lis 2019 15:10:36
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt. :
Krótki, edytorski opis HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt.

Zestaw Value Pack HP 81 z jasnobłękitnym wkładem atramentowym 680 ml i głowicą drukującą
Więcej>>>
HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt.:
Oficjalny tekst marketingowy HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt. został dodany przez producenta

Zestawy eksploatacyjne HP 81 Value Pack zawierają wkład z atramentem barwnikowym, głowicę drukującą oraz gniazdo czyszczące w jednym opakowaniu, zapewniając klientom dodatkową oszczędność kosztów i wygodę.

Receptura atramentów barwnikowych HP 81 zapewnia wyjątkowo wyraziste i realistyczne obrazy fotograficznej jakości oraz żywą, pełną kolorów grafikę.Precyzyjna technologia HP Photoret III polega na nakładaniu wielu kropelek atramentu na jeden punkt, co umożliwia uzyskanie płynnych przejść barwnych oraz otrzymanie większej liczby kolorów. Precyzyjne nakładanie kropel zapewnia wydruk zawsze wyraźnych i ostrych rysunków technicznych.Głowica drukująca o szerokości 2,5 cm z 512 dyszami daje szersze pasmo zadruku w porównaniu z 240 dyszami w systemach atramentowych HP Designjet z serii CP.

Krótkie podsumowanie opisu HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt.:
To krótkie podsumowanie HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 81, Oryginalny, Tusz na bazie pigmentu, Jasny Ciemnoniebieski, 1 szt., -40 - 60 °C

Długie podsumowanie opisu HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 81 Oryginalny Jasny Ciemnoniebieski 1 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 81. Model: Oryginalny, Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu, Kolor(y) wkładów drukujących: Jasny Ciemnoniebieski

Cechy
Model *
Cechy urządzenia.
Oryginalny
Rodzaj atramentu *
Tusz na bazie pigmentu
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Jasny Ciemnoniebieski
Wielopak *
No
Cechy
Ilość na paczkę *
1 szt.
Warunki pracy
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 60 °C
Państwo Dystrybutor
Magyarország 2 distributor(s)
United Kingdom 3 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
Customer service details
X