Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
83 Light Cyan
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C5004A
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 48403
Statystyki oparte są o 75031 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73314 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 gru 2017 03:48:46
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem

Zestaw Value Pack HP 83 UV z jasnobłękitnym wkładem atramentowym 680 ml i głowicą drukującą
Więcej>>>

HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem został dodany przez producenta
Zestawy eksploatacyjne HP 83 UV Value Pack zawierają wkład atramentowy HP 83 UV oraz głowicę drukującą i gniazdo czyszczące HP 83 UV, które stanowią modularny system atramentowy, by zapewnić automatyczny, szybki druk oraz odporność na działanie promieni UV.

Atramenty HP 83 zostały opracowane i przetestowane przez HP z myślą o współpracy z drukarkami HP Designjet seria 5500/5000 oraz zgodnymi nośnikami HP, co gwarantuje profesjonalną jakość druku.W ramach zestawu eksploatacyjnego Value Pack wszystkie te elementy oferowane są w cenie niższej, niż gdyby były kupowane osobno.Inteligentny układ powiadamia, gdy trzeba wymienić materiały eksploatacyjne.
Krótkie podsumowanie opisu HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 83 Light Cyan, Jasny Ciemnoniebieski, Tusz do drukarki atramentowej, 114,3 mm, 320 mm, 88,9 mm, 1,18 kg
Długie podsumowanie opisu HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem :

HP 83 Light Cyan. Kolor(y) wkładów drukujących: Jasny Ciemnoniebieski, Technologia druku: Tusz do drukarki atramentowej. Szerokość: 114,3 mm, Głębokość kartonu: 320 mm, Wysokość pudełka: 88,9 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 83 Light Cyan Jasny Ciemnoniebieski nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Jasny Ciemnoniebieski
Ilość
Liczba produktów.
1
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Waga i rozmiary
Szerokość
Odległość od jednej strony opakowania do drugiej.
114,3 mm
Głębokość kartonu
Odległość od początku do końca opakowania.
320 mm
Wysokość pudełka
Odległość od góry do dołu opakowania.
88,9 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
1,18 kg
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
X