Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 0.9m external SCSI cable SE quality conductor for the C7401A kabel SCSI

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
0.9m external SCSI cable SE quality conductor for the C7401A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C5679A
Kategoria
Kable SCSI przeznaczone są zwykle do połączenia sprzętu komputerowego, takiego jak monitory i drukarki.
kable SCSI
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10646
Statystyki oparte są o 74981 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73270 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 11 lis 2011 17:53:40
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP 0.9m external SCSI cable SE quality conductor for the C7401A kabel SCSI:
To krótkie podsumowanie HP 0.9m external SCSI cable SE quality conductor for the C7401A kabel SCSI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 0.9m external SCSI cable SE quality conductor for the C7401A
Długie podsumowanie opisu HP 0.9m external SCSI cable SE quality conductor for the C7401A kabel SCSI :

HP 0.9m external SCSI cable SE quality conductor for the C7401A

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 0.9m external SCSI cable SE quality conductor for the C7401A kabel SCSI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
X