Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C6032A Papier półbłyszczący Biały papier fotograficzny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C6032A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6032A
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 53798
Statystyki oparte są o 75516 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73788 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 lis 2017 09:38:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>

HP C6032A Papier półbłyszczący Biały papier fotograficzny:
Oficjalny tekst marketingowy HP C6032A Papier półbłyszczący Biały papier fotograficzny został dodany przez producenta
Papier HP Semi-gloss Photo CP umożliwia uzyskanie wydruków, które wyglądem i jakością przypominają profesjonalnie drukowane zdjęcia. Bardzo dobra odporność na działanie światła w pomieszczeniach zamkniętych daje pewność, że wydruki na długo zachowają doskonałą jakość.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP C6032A Papier półbłyszczący Biały papier fotograficzny:
To krótkie podsumowanie HP C6032A Papier półbłyszczący Biały papier fotograficzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C6032A, Papier półbłyszczący, Biały, 30,5 m, 91,4 cm
Długie podsumowanie opisu HP C6032A Papier półbłyszczący Biały papier fotograficzny :

HP C6032A. Wykończenie nośnika: Papier półbłyszczący, Kolor produktu: Biały, Długość rolki: 30,5 m

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C6032A Papier półbłyszczący Biały papier fotograficzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Wykończenie nośnika
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Papier półbłyszczący
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Opis ogólny
Długość rolki
30,5 m
Szerokość rolki
91,4 cm
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
X