Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C6042A Photo greeting card 20szt. karta powitalna i okolicznościowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C6042A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6042A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698178713 show
Kategoria
Kartki przeznaczone na specjalne okazje lub wyrażające określone życzenia i uczucia. Zwykle zawierają element graficzny, tekst wydrukowany na okładce i wiadomość napisaną ręcznie wewnątrz.
karty powitalne i okolicznościowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 13 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 84420
Statystyki oparte są o 75253 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 13-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73532 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 10 sie 2017 10:40:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP, lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa wynikające z ustawy.
Więcej>>>

HP C6042A Photo greeting card 20szt. karta powitalna i okolicznościowa:
Oficjalny tekst marketingowy HP C6042A Photo greeting card 20szt. karta powitalna i okolicznościowa został dodany przez producenta
Papier HP Matt Greeting Cards ma gładkie, matowe wykończenie wysokiej jakości i składa się na cztery do formatu A6. Ten uniwersalny nośnik doskonale nadaje się do tworzenia kart z podziękowaniami, zaproszeń na przyjęcia, kart urodzinowych itp.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP C6042A Photo greeting card 20szt. karta powitalna i okolicznościowa:
To krótkie podsumowanie HP C6042A Photo greeting card 20szt. karta powitalna i okolicznościowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C6042A, 234,9 mm, 317,5 mm, 11,1 mm, 20 szt.
Długie podsumowanie opisu HP C6042A Photo greeting card 20szt. karta powitalna i okolicznościowa :

HP C6042A. Szerokość: 234,9 mm, Głębokość kartonu: 317,5 mm, Wysokość pudełka: 11,1 mm. Ilość na paczkę: 20 szt.

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C6042A Photo greeting card 20szt. karta powitalna i okolicznościowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Zawartość opakowania
Ilość na paczkę
20 szt.
Waga i rozmiary
Szerokość
Odległość od jednej strony opakowania do drugiej.
234,9 mm
Głębokość kartonu
Odległość od początku do końca opakowania.
317,5 mm
Wysokość pudełka
Odległość od góry do dołu opakowania.
11,1 mm
Szczegóły Techniczne
Typ produktu *
Podkategoria produktu.
Photo greeting card
Szczegóły Techniczne
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Niebieski, Biały
Gramatura nośników (imperialna)
26,8 kg (59 funt)
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
381 g
Odcień bieli
Pomiar ilości światła odbitego i metoda pomiaru
94
Gładkość
Stopień braku nierówności na powierzchni nośnika, wyrażony w jednostkach sheffielda
90 HU
Biel
Pomiar barwy powierzchni nośnika i metoda pomiaru
95
X