Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6045A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698196397
Kategoria
Nieprzypisane do żadnej kategorii.
bez kategorii
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 13 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 70423
Statystyki oparte są o 75253 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 13-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73532 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 cze 2017 02:46:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP, lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa wynikające z ustawy.
Więcej>>>

HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards:
Oficjalny tekst marketingowy HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards został dodany przez producenta
Papier HP Photo Greeting Cards ma wykończenie błyszczące po stronie zewnętrznej oraz matowe po wewnętrznej. Doskonale nadaje się do tworzenia różnych fotograficznych kart okolicznościowych – kartek z wakacji, życzeń urodzinowych, podziękowań, zaproszeń itp.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards:
To krótkie podsumowanie HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards
Długie podsumowanie opisu HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards :

HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X