Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C6573A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6573A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698519844
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 45839
Statystyki oparte są o 74673 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 30-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72929 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 paź 2017 06:43:01
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
hp high-gloss photo paper for cp series (0,0MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Długa nazwa produktu HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny :
Krótki, edytorski opis HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny

High-gloss Photo CP Paper, 1067mm x 30m
Więcej>>>

HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny:
Oficjalny tekst marketingowy HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny został dodany przez producenta
Papier HP High-gloss Photo CP umożliwia uzyskanie wydruków, które wyglądem i jakością przypominają profesjonalne odbitki fotograficzne. Bardzo dobra odporność na działanie światła w pomieszczeniach zamkniętych daje pewność, że wydruki na długo zachowają wysoką jakość. Nośnik ten spełnia wymagania projektantów, którzy potrzebują doskonałych kolorowych wydruków wielkoformatowych o fotograficznej jakości i błyszczącym wykończeniu.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny:
To krótkie podsumowanie HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C6573A, Wysoki połysk, Biały, 30 m, 106,7 cm
Długie podsumowanie opisu HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny :

HP C6573A. Wykończenie nośnika: Wysoki połysk, Kolor produktu: Biały, Długość rolki: 30 m

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C6573A Wysoki połysk Biały papier fotograficzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Opis ogólny
Wykończenie nośnika
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Wysoki połysk
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
179
Opis ogólny
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Długość rolki
30 m
Szerokość rolki
106,7 cm
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
X