Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Officejet k80 All-in-One
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6750A#ABH
Kategoria
Wielofunkcyjne jest tak naprawdę urządzenie wszystko-w-jednym (AIO); jest to zarówno skaner i drukarka oraz ma często nawet funkcje faksu. Faktycznie, więc jest to kopiarka ale taka, która zawiera dostępne osobno funkcje skanowania i drukowania. Wszystko to jest wielką zaletą, przy ograniczonej przestrzeni biurowej. Ponadto, umożliwia szybszą i bardziej efektywną pracę przy użyciu wygodnych specjalnych funkcjami urządzenia.
wielofunkcyjne
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 25680
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 02 sie 2017 05:07:01
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 1 yearbacked by hp customer care (does not include damage caused by refilled ink cartridges)
Długa nazwa produktu HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne :
Krótki, edytorski opis HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne

This compact All-in-One provides presentation-quality printing, faxing, scanning and copying for users wanting advanced office functionality in colour. With the HP Jetdirect 170x print server, you can also print, fax and scan from networked PCs.
Więcej>>>

HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne:
Oficjalny tekst marketingowy HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne został dodany przez producenta
This compact All-in-One product provides presentation-quality printing, faxing, scanning and copying for home office users who want advanced office functionality in colour. It combines the functionality of the HP Officejet K60 with the print capabilities of the HP Deskjet 970cxi professional series. Plus it has a stand-alone functionality via HP NetDirect.
Krótkie podsumowanie opisu HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne:
To krótkie podsumowanie HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Officejet k80 All-in-One
Długie podsumowanie opisu HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne :

HP Officejet k80 All-in-One

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Officejet k80 All-in-One wielofunkcyjne oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2014-08-29
Testseek zebrał [1] opinię eksperta o [Product Name], ale ocena nie została podana. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby znaleźć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
0%
X