Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 3M Matte Overlaminate Paper filmy do drukowania

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
3M Matte Overlaminate Paper
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6762A
Kategoria
Papier, na którym można bezpośrednio pisać i drukować. Można ich używać z rzutnikiem podczas prezentacji.
Filmy do drukowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 11 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 18973
Statystyki oparte są o 81706 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 11-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79844 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 28 mar 2018 20:55:58
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP 3M Matte Overlaminate Paper filmy do drukowania:
To krótkie podsumowanie HP 3M Matte Overlaminate Paper filmy do drukowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 3M Matte Overlaminate Paper

Długie podsumowanie opisu HP 3M Matte Overlaminate Paper filmy do drukowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 3M Matte Overlaminate Paper filmy do drukowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 3M Matte Overlaminate Paper

Szczegóły Techniczne
Długość
Wartość mierzona z jednego końca przedmiotu do drugiego; większy z dwóch wymiarów przedmiotu.
22,9 m
Customer service details
X