Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C6779A filmy do drukowania

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C6779A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6779A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698523063
Kategoria
Papier, na którym można bezpośrednio pisać i drukować. Można ich używać z rzutnikiem podczas prezentacji.
Filmy do drukowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 40138
Statystyki oparte są o 88715 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86722 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 lis 2019 11:44:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>
HP C6779A filmy do drukowania:
Oficjalny tekst marketingowy HP C6779A filmy do drukowania został dodany przez producenta

Nośnik HP Colourlucent Backlit UV jest trwałą, przezroczystą folią do zadruku od strony wierzchniej. Umożliwia uzyskanie niedrogich wydruków fotograficznej jakości i o dużej trwałości. Doskonale nadaje się do druku wywieszek odpornych na wilgoć, rozmazywanie, zarysowania i blaknięcie.

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP C6779A filmy do drukowania:
To krótkie podsumowanie HP C6779A filmy do drukowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP C6779A, DesignJet 3800CP, 2800CP, 5000, 205 g/m², 1372 mm, 137,2 cm (54")

Długie podsumowanie opisu HP C6779A filmy do drukowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C6779A filmy do drukowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP C6779A. Kompatybilność: DesignJet 3800CP, 2800CP, 5000, Waga nośnika: 205 g/m². Szerokość produktu: 1372 mm, Szerokość (imperialna): 137,2 cm (54")

Cechy
Kompatybilność
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
DesignJet 3800CP, 2800CP, 5000
Waga nośnika
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
205 g/m²
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
1372 mm
Szerokość (imperialna)
137,2 cm (54")
Szczegóły Techniczne
Długość
Wartość mierzona z jednego końca przedmiotu do drugiego; większy z dwóch wymiarów przedmiotu.
30,5 m
Customer service details