Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C6832A papier fotograficzny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C6832A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6832A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698839942
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 12 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 165381
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 12-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 paź 2017 22:47:50
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją oraz serwisem i pomocą techniczną Centrum Obsługi Klienta HP.
Standardowa gwarancja: ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa ustawowe.
Długa nazwa produktu HP C6832A papier fotograficzny :
Krótki, edytorski opis HP C6832A papier fotograficzny

Papier HP Premium Plus Photo o wysokim połysku, 280 g/m2 — 20 arkuszy/A4/210 x 297 mm
Więcej>>>

HP C6832A papier fotograficzny:
Oficjalny tekst marketingowy HP C6832A papier fotograficzny został dodany przez producenta
Papier HP Premium Plus Photo to najlepszy papier fotograficzny HP. Pozwala tworzyć profesjonalnej jakości zdjęcia o odporności na blaknięcie do 115 lat[1]. Wykończenie o wysokim połysku, odpowiednia grubość i gramatura zapewniają rezultaty, jakich można oczekiwać od zdjęć wywoływanych metodą tradycyjną.

Papier HP Premium Plus Photo o wysokim połysku jest przystosowany do druku nawet na najbardziej zaawansowanych fotograficznych drukarkach atramentowych. Zapewnia żywe, jednolite kolory, dokładne odcienie tonalne skóry oraz intensywną, błyszczącą czerń - dzięki temu zdjęcia są olśniewające i wywierają ogromne wrażenie.Papier HP Premium Plus Photo o wysokim połysku posiada wysokiej jakości wykończenie i odznacza się gramaturą oraz grubością profesjonalnych papierów fotograficznych. Nieprzylepna warstwa spodnia zapobiega rozmazywaniu przy układaniu zdjęć jedno na drugim, umożliwiając drukowanie bez nadzoru.Papier HP Premium Plus Photo o wysokim połysku pozwala tworzyć profesjonalnej jakości wydruki o bogatych i żywych kolorach, odporne na blaknięcie przez wiele pokoleń [2] – dłużej niż odbitki zdjęć cyfrowych uzyskane w zakładach fotograficznych.
Krótkie podsumowanie opisu HP C6832A papier fotograficzny:
To krótkie podsumowanie HP C6832A papier fotograficzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C6832A, 20 - 80%, 15 - 30 °C, 0 - 40 °C, 10 - 80%, 440 g, 232 x 14,3 x 316 mm
Długie podsumowanie opisu HP C6832A papier fotograficzny :

HP C6832A. Waga wraz z opakowaniem: 440 g. Wymiary opakowania (SxGxW): 232 x 14,3 x 316 mm, Ilość arkuszy w opakowaniu: 20 arkusze, Wymiary papieru (szer. x głęb. x wys.): 210 x 297 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C6832A papier fotograficzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
280 g/m²
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 30 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
0 - 40 °C
Warunki zewnętrzne
Dopuszczalna wilgotność względna
10 - 80%
Pakowanie danych
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
440 g
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
232 x 14,3 x 316 mm
Ilość arkuszy w opakowaniu
Liczba arkuszy nośników (papieru lub folii) w opakowaniu
20 arkusze
Wymiary papieru (szer. x głęb. x wys.)
210 x 297 mm
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X