Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6961A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698886717
Kategoria
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
Nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 08 lis 2002
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 28810
Statystyki oparte są o 80727 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 08-11-02 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78896 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 lis 2018 00:01:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Długa nazwa produktu HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m :
Krótki, edytorski opis HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m

Papier HP Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m
Więcej>>>
HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m:
Oficjalny tekst marketingowy HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m został dodany przez producenta

Papier HP Photo Imaging Satin Paper to szybko schnący, eliminujący odblaski materiał przeznaczony do szybkiego druku. Doskonale odwzorowuje kolory, głębię i szczegóły obrazu, dlatego świetnie sprawdza się w druku plakatów, materiałów wystawienniczych i oznakowań.

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m:
To krótkie podsumowanie HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m

Długie podsumowanie opisu HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m

Customer service details
X