Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m papier fotograficzny

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6961A
Kategoria
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 29 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 21655
Statystyki oparte są o 75253 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 29-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73532 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 gru 2017 03:59:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>

HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m papier fotograficzny:
Oficjalny tekst marketingowy HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m papier fotograficzny został dodany przez producenta
Papier HP Photo Imaging Satin Paper to szybko schnący, eliminujący odblaski materiał przeznaczony do szybkiego druku. Doskonale odwzorowuje kolory, głębię i szczegóły obrazu, dlatego świetnie sprawdza się w druku plakatów, materiałów wystawienniczych i oznakowań.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m papier fotograficzny:
To krótkie podsumowanie HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m papier fotograficzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m
Długie podsumowanie opisu HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m papier fotograficzny :

HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Photo Imaging Satin Paper 183 g/m²-60"/1524 mm x 30.5 m papier fotograficzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X